Seminārs "Manas dzimtas saknes - mans spēks - mīts vai realitāte?"

     Nodibinājums “Viduslatgales pārnovadu fonds” projekta “Stipras un stabilas ģimenes ir nacionālas valsts un tautas pamats” ietvaros šī gada 13. septembrī Preiļu NVO centrā rīkoja semināru "Manas dzimtas saknes - mans spēks - mīts vai realitāte?"

     Semināru vadīja biedrības "Spēkavieta" dibinātāja Linda Lielvārde.

     Linda vairāk kā 10 gadus nodarbojas ar brīvprātīgo ģeneoloģiju un jau gadu dalās savās zināšanās par dzimtu izpēti dažādos semināros un lekcijās. Linda apguvusi arī sistēmisko terapiju (Helingera metode) ģimenes un attiecību kontekstā, tādēļ semināra laikā pievērsa uzmanību dažādām dzimtu programmām, novērojamām likumsakarībām un samezglojumiem, kurus iespējams papētīt dziļāk un atšķetināt, nodalot sevi no negatīvas pieredzes, ko dzimta nes un aktivizējot pozitīvu pieredzi. Semināra vadītāja stāstīja par dzimtas nozīmi, kā resursu ikdienas dzīvē, tika analizētas 7 paaudzes.Tika apskatītas dzimtas programmas un kā tās šķetināt, uzzināts kas ir sistemātiskais aplis- manas iekšējās pasaules spogulis.Uzzinājām populārākos tīmekļa resursus dzimtas koku būvēšanas sākšanai, kā arī piedalījāmies individuālās konsultācijās saistībā ar dzimtas izpēti.

     Linda dalījāss savā pieredzē un pārdomās, kā arī deva padomus, kā atrast zudušus dzimtas pavedienus. Bija  iespēja pārbaudīt savu tuvāko radu esamību Pasaules dzimtu kokā un Lindas uzraudzībā veidotajā Latvijas Lielkokā (šobrīd kokā jau gandrīz 150000 personu), kā arī pievienoties šī koka veidošanā.

 

Hosted by Serveris.lv
Powered by Constructor Free