Padome

N.p.k.

Organizācija

Kontaktpersona

E-pasts, adrese

Tālrunis

1.

Aglonas novada dome 

Juris Butēvics 

juris_b@inbox.lv

Somersetas ielā 34, Aglona, Aglonas novads, LV-5304

26458080

2.

Preiļu novada dome 

Iveta Stašulāne

iveta.stasulane@preili.lv 

Raiņa bulvāris 19, Preiļi,
Preiļu nov., LV - 5301

28615900

3.

Riebiņu novada dome

Pēteris Rožinskis

 

peteris.rozinskis@riebini.lv 

Saules 8, Riebiņi, Riebiņu nov., LV - 5326

26347654

4.

Līvānu novada dome 

Kristīne Kirilova 

kristine.kirilova@livani.lv

 

Zundāni, Turku pagasts, Līvānu novads, LV-5316

65326251

5.

Vārkavas novada dome

Anita Brakovska

anita.brakovska@varkava.lv

Skolas 5, Vecvārkava,
Upmalas pag., Vārkavas nov.,
LV - 5335

26814702

6.

SIA “Livani Eko Group”

Gatis Pastars

gatis@livaniekogroup.lv 

Draudzības 6, Līvāni,
Līvānu nov., LV - 5316

26619469

7.

SIA „LLKC Preiļu birojs

Mārīte Vucenlazdāne

 

marite.vucenlazdane@llkc.lv

Raiņa bulvāris 21b, Preiļi,
Preiļu nov., LV - 5301

29710327

8.

Biedrība "Preiļu lauksaimnieku apvienība"

Zita Briška

zita.briska@llkc.lv

Raiņa bulvāris 21b, Preiļi,
Preiļu nov., LV - 5301

29458781

9.

SIA „FIKMUS”

Lilita Seile

seile.lilita@inbox.lv

Raiņa bulvāris 15, Preiļi,
Preiļu nov., LV - 5301

26465998

10.

SIA „Olūts”

Anatolijs Plivda

oluts@inbox.lv

Līči, Preiļu pag., Preiļu nov.,
LV - 5310

26754873

11.

Z/S „Vairogs”

Jānis Kupris

janiskupris@inbox.lv

Liepu 18a, Galēni, Galēnu pag.,
Riebiņu nov., LV - 5311

29115583

12.

"Baznīca - Mūsu ciema dvēsele"

Silvija Puncule

osmala@inbox.lv

"Dzirnavnieki", Lāčupu ciems, Rudzātu pag., Līvānu nov.,
LV - 5308

29128032

13.

Biedrība "Preiļu alternatīvās kultūras atbalsta centrs"

Justs Ribinickis

justs@pakac.lv

Liepu 2a, Preiļi, Preiļu nov.,
LV - 5301

27637633

14.

Biedrība „Mozaīka”

Inese Kunakova

inese.kunakova@inbox.lv

Skolas 1 - 10, Galēni, Galēnu pag., Riebiņu nov., LV - 5311

26173392

15.

Biedrība „Jaunie spārni”

Inese Šuksta

mazaainesiite@inbox.lv  

Liepu 4 - 2, Kastīre, Rušonas pag., Riebiņu nov., LV - 5329

27130411

 

Hosted by Serveris.lv
Powered by Constructor Free