”JAUNAS TEHNOLOĢIJAS UN PRODUKTI-PILNVEIDOTS RAŽOŠANAS TEHNOLOĢISKAIS PROCESS-PRODUKTĪVS UZŅĒMUMS ”.

     SIA “PRIMO KK” ir īstenojis projektu NR.16-03-AL21-A019.2101-000008.
 

     Projekta ietvaros, tika iegādātas 3 jaunas iekārtas.
 

     Gaļas kuteris, desu vakuumpildītāja un universāla kamera BASTRA  ar vārīšanas, tvaicēšanas, žāvēšanas, sārtināšanas, aukstās un karstās kūpināšanas funkciju).
 

     Tika radīta jauna darba vieta.
 

     Realizējot šo projektu, SIA ''PRIMO KK'' ir uzsākusi dažādu vārīto desu, cīsiņu un sardeļu ražošanu. To izgatavošanā kā pamatizejviela tiek  izmantota tikai atdzesēta cūkgaļa vai atdzesēta vistas gaļa. Ar iegādāto kuteri, gaļas masas augstas smalcināšanas pakāpes iekārtu, tika uzlabota esošo žāvēto un pusžāvēto desu struktūra, būtiski palielināts sortiments un samazināta pašizmaksa.
 

     Pagājušajā gadā tika saražotas 22 tonnas mūsu produkcijas.
 

     Mūsu uzņēmums savu produkciju uz doto brīdi realizē lielākajā tirdzniecības centrā Preiļos ''ŪGA'', lielveikalos “ MEGO” Daugavpilī, Pārtikas veikalu grupas veikalos, Ilūkstē un Maltā. Kā arī pamazām tiek apgūts Rīgas tirgus. Pašlaik mūsu produkciju var nopirkt trijos “ LATS” veikalos Rīgā.
 

     SIA “PRIMO KK” ekonomiskās izaugsmes stūrakmens-augsta produktivitāte, jaunās tehnoloģijas un jauni produkti.
 

Valdes locekle Agrita Zīmele

 

 

Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020. gadam apakšpasākums "Vietējās rīcības grupas darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana" projekta Nr. 16-00-A019.400-000020

Vairāk informācijas Eiropas Komisijas tīmekļa vietnē

Hosted by Serveris.lv
Powered by Constructor Free