„Aprīkojuma iegāde galdniecības darbnīcas attīstībai”

     SIA „OK Mēbeles” īstenojusi Eiropas Savienības Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) atklāta projektu iesniegumu konkursa Latvijas Lauku attīstības programmas 2014. - 2020.gadam apakšpasākuma: 19.2 "Darbības īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju" aktivitātes: 19.2.1 "Vietējās ekonomikas stiprināšanas iniciatīvas" ietvaros projektu „Aprīkojuma iegāde galdniecības darbnīcas attīstībai”.
 

     Projekta mērķis - kāpināt darba ražīgumu un paplašināt SIA "OK mēbeles" produkcijas sortimentu ar jauniem produktiem - sērijveida mēbelēm, iegādājoties automatizētu maliņu līmēšanas iekārtu, kompresoru un skaidu nosūcēju.
 

     Līdz šim projekta īstenotājas īpašumā bija šādas iekārtas: formātzāģis, rokas maliņlīmētājs, 2 bezvadu skrūvgrieži-urbjmašīnas, lentes slīpmašīna, ekscentriskā slīpmašīna, virsfrēze, triecienurbjmašīna, pulējamā mašīna, karstā gaisa plūsmas ģenerators (fēns), putekļsūcējs, virsfrēze maliņu apstrādei, figūrzāģis, apdares slīpmašīna, perforators.
 

     Ņemot vērā pieaugošo pasūtījumu apjomu un plānojot attīstību ilgtermiņā ar mērķi uzsākt sērijveida mēbeļu eksportu, kā arī lai veicinātu uzņēmuma darbības attīstību un paplašināšanos, bija nepieciešama jaunu, modernizētu iekārtu iegāde. Minētā projekta ietvaros ir iegādāta automatizēta maliņu līmēšanas iekārta, kompresors un skaidu nosūcējs. Iespēja strādāt ar automatizēto maliņu līmēšanas iekārtu ļauj ievērojami kāpināt darba ražīgumu un ir samazinājusi roku darba apjomu, tādējādi palielinot uzņēmuma produktivitāti, izpildes ātrumu un kvalitāti, tajā skaitā palielinot uzņēmuma apgrozījumu. Tāpat ražošanas bāzes modernizācija un uzlabošana ļauj virzīties uz nākotnes mērķi - sērijveida mēbeļu eksportu. Šāda veida iekārtas uzņēmumam kopumā un perspektīvā nes iespēju pilnveidot piedāvājumu klāstu, kas ievērojami kāpinās uzņēmuma produktivitāti.
 

     Projekta īstenotāja ikdienā strādā gan ar fiziskām personām, gan ar juridiskām personām, veidojot produktus gan pēc savām skicēm, gan pēc klientu sagatavotām skicēm.

 
 

Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020. gadam apakšpasākums "Vietējās rīcības grupas darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana" projekta Nr. 16-00-A019.400-000020

Vairāk informācijas Eiropas Komisijas tīmekļa vietnē

Hosted by Serveris.lv
Powered by Constructor Free