Seminārs “Tūrisma pakalpojumi un digitālo rīku izmantošana Preiļu partnerības teritorijā ”

Seminārs “Tūrisma pakalpojumi un digitālo rīku izmantošana Preiļu partnerības teritorijā ”.

 

Saulainajā 2. jūnija dienā norisinājās seminārs “Tūrisma pakalpojumi un digitālo rīku izmantošana Preiļu partnerības teritorijā ”.

Dienu iesākām Preiļu galvenajā bibliotēkā, kur ieskatījāmies bibliotēkas digitālajos piedāvājumos, izmēģinot virtuālas realitātes ekskursiju pa Preiļiem. Savukārt, Preiļu TIC piedāvāja iepazīties ar “Galēnu muižas vizualizāciju” un Preiļu novada 5D aprīkojuma nākotni Preiļu pilī.

Dienas turpinājuma viesojāmies Nester Custom metāla mākslas galerijā, kur saimnieks Aleksandrs Nesterjuks iepazīstināja ar savu darbu, kā arī sniedza iespēju aplūkot orģinālās, pašu veidotās video filmas par ikdienu mākslas galerijā. Semināra ietvaros apciemojām arī “Volmārcentrs” darbnīcu- Riebiņos, kur uzņēmējs Jānis Sparāns dalījās ar zināšanām un pieredzi CNC, lāzergravēšanas un apdruku jomā. Skaidrīte Grigale viesmīlīgi uzņēma Bioloģiskajā Z/S “Vilkači”, izrādot teritoriju, ļaujot degustēt gardos priežu pumpurus šokolādē un piedāvājot citus bioloģiskos produktus. Bet dienas noslēgumu aizvadījām radošajā Jašas podu darbnīcā pie keramiķes Kristīnes Nicmanes, kas sniedza enerģijas lādiņu un savu iedvesmas stāstu.

Bija prieks būt kopā!

Paldies dalībniekiem un uzņēmējiem!

 

Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020. gadam apakšpasākums "Vietējās rīcības grupas darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana" projekta Nr. 16-00-A019.400-000020

Vairāk informācijas Eiropas Komisijas tīmekļa vietnē

Hosted by Serveris.lv
Powered by Constructor Free