Aicinam pieteikties Korporatīvās sociālās atbildības semināram uzņēmējiem "Pelnošs uzņēmums ar morālo atbildību – utopija vai sekmīga biznesa prakse?"

Viduslatgales pārnovadu fonds aicina uzņēmējus un citus interesentus piedalīties seminārā par korporatīvo sociālo atbildību kā mūsdienīgu biznesa praksi.

Seminārs notiks 10. februārī no 11:00 līdz 14:30 ZOOM platformā. Pieteikties semināram šeit: https://forms.gle/wBVkujD8Lqoikrsp6

Seminārā starptautiskās mediju aģentūras Dentsu Aegis Network vadītāja Linda Saulīte ar piemēriem stāstīs, kādas iniciatīvas ietver sociāli atbildīga uzņēmējdarbība, kā tas ietekmē darba vidi, tirgus attiecības un sabiedrību kopumā. Ko tas nozīmē uzņēmumam un pašam uzņēmējam? Kādi ir riski un kādi paredzamie ieguvumi? Vairāk par lektori Linda Saulīte - Treneri

Vairāk par semināru skatīt šeit

 

Aicinām piedalīties diskusijā par Ilgtermiņa VĪZIJU LAUKU TERITORIJĀM 2040 | 26.01. pl. 14:00

Valsts Lauku tīkla Sekretariāts un Latvijas Lauku forums aicina Jūs piedalīties diskusijā par Eiropas Komisijas iniciatīvu "Ilgtermiņa vīzija lauku apvidiem 2040", kas š.g. 26.01. pl. 14:00 notiks Zoom platformā. 

Par vīziju diskutēsim konkrētu vietu kontekstā, tāpēc priecāsimies, ja dalībai pieteiksies 10–20 cilvēki no viena ciema/mazpilsētas/kopienas/VRG, bet vienlaikus – protams, gaidīsim arī individuālos dalībniekus!

Pieteikšanās obligāta līdz š.g. 25.01. pl. 10:00, izmantojot saiti: https://www.mitto.me/disukusija/pieteikties
  Piekļuves saites tiks nosūtītas individuāli pēc pieteikuma saņemšanas.  

Pēc diskusijām viedokļi tiks apkopoti un iesniegti Eiropas Komisijā un ziņojuma dokuments būs lasāms 2021. gada martā.

Sīkāka informācija iegūstama: https://enrd.ec.europa.eu/enrd-thematic-work/long-term-rural-vision/long-term-rural-vision-portal_en

 

Aicinām pieteikties uz semināru "Projektu pieteikumu izstrāde un iesniegšana digitālajā vidē” (dalībniekiem ar priekšzināšanām)"

Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.—2020. gadam pasākuma „Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība" ietvaros projekts “Tūristam draudzīgs Latgales uzņēmējs digitalizācijas laikmetā”, Projekta Nr. 19-00-A019.332-000007

Aktivitāte "Semināru cikls II"

Seminārs uzņēmējiem 

"Projektu pieteikumu izstrāde un iesniegšana digitālajā vidē”

(dalībniekiem ar priekšzināšanām)"

Mērķis: Nākošajā 7 gadu plānošanas periodā (2021.- 2027.) uzņēmējiem Latvijā būs pieejams ievērojams finansiālais atbalsts (gan grantu veidā, gan aizdevumu veidā) savu biznesa ideju attīstībai. 

Mērķauditorija: Latgales reģiona uzņēmēji, īpaši amatnieki, tūrisma uzņēmēji, kā arī uzņēmēji, kuri vēlas uzsākt darbību tūrisma un atpūtas biznesā.

 

Pieteikšanās, aizpildot pieteikuma anketu:  

03.02.2021. pieteikšanās saite: https://tinyurl.com/yyk4gtux

05.02.2021. pieteikšanās saite: https://tinyurl.com/y3pvxp5b

Seminārs ir bez maksas.

Vairāk par semināriem skatīt šeit

Senioru deju kolektīvs “Brūklenājs” tautas tērpos

Biedrība “Mūsmājas” realizējusi projektu Nr.19-03-AL21-A019.2205-000006 “Latgales novada tautas tērpu iegāde senioru deju kolektīvam “Brūklenājs” tika iesniegts un atbalstīts Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai finansētās Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam apakšpasākuma „Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju”  ietvaros.

Vairāk lasīt šeit

Aicinām pieteikties uz semināru Sociālo mediju profilu sakārtošana un efektīva to lietošana

Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.—2020. gadam pasākuma „Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība" ietvaros projekts
“Tūristam draudzīgs Latgales uzņēmējs digitalizācijas laikmetā”
Projekta Nr. 19-00-A019.332-000007
Aktivitāte "Semināru cikls II"

Lai piedalītos seminārā, pieteikšanās obligāta. Pieteikšanās, aizpildot pieteikuma anketu. Pieteikšanās saites 20.01.2021. – https://tinyurl.com/ybefw6ax 22.01.2021. - https://tinyurl.com/y83cgmn4

Vairāk par semināriem un darba kārtību skatīt šeit

Aicinām pieteikties uz semināru "Projekti digitalizācijas laikmetā (dalībniekiem bez priekšzināšanām)"

Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.—2020. gadam pasākuma „Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība" ietvaros projekts Tūristam draudzīgs Latgales uzņēmējs digitalizācijas laikmetā”, Projekta Nr. 19-00-A019.332-000007

Aktivitāte "Semināru cikls II"

Lai piedalītos seminārā, pieteikšanās obligāta!

 

Pieteikšanās, aizpildot pieteikuma anketu:

08.01.2021. https://tinyurl.com/y7xg27ss

15.01.2021.  https://tinyurl.com/ybrgkyzr

Vairāk par semināru un darba kārtību skatīt šeit

Aicinām pieteikties uz semināru “Digitālās kartes uzņēmumu vajadzībām”

Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.—2020. gadam pasākuma „Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība" ietvaros projekts “Tūristam draudzīgs Latgales uzņēmējs digitalizācijas laikmetā”

Projekta Nr. 19-00-A019.332-000007

Aktivitāte "Semināru cikls II" 

Mērķis: uzņēmēju iepazīstināšana un iedrošināšana darboties ar publiski pieejamiem digitālo karšu un mobilo aplikāciju resursiem, tos izmantot sava uzņēmuma pakalpojumos.

Lai piedalītos seminārā, pieteikšanās obligāta.

Pieteikšanās, aizpildot pieteikuma anketu https://tinyurl.com/y7w5tc6t

Vairāk par semināru un darba kārtību skatīt šeit

Uzsāk kampaņu “Mans ciems ir “Viedais Ciems””

Pavisam drīz vairāku aktīvo Latvijas lauku reģionu un kopienu iedzīvotāji varēs lepoties ar savu ciemu vai kopienu, jo no šī gada decembra tiek uzsākta kampaņa “Mans ciems ir “Viedais Ciems””, kuras mērķis ir aktualizēt viedo ciemu koncepta ieviešanu Latvijas lauku reģionos un sekmēt inovatīvus risinājumus lauku kopienu ikdienas dzīves uzlabošanai.

Vairāk informācijas skatīt šeit

 

Aglonā īsteno LEADER projektu “Gostus gaidūt”

Latgales reģions ir īpašs ar izkoptām tradīcijām, bagātu un daudzveidīgu kultūru, bet latgalieši lepojas ar savām ēšanas tradīcijām – it īpaši rudzu maizi un daudziem vienkāršiem, bet veselīgiem ēdieniem. Mūsu latgaliskās tradīcijas sāk izzust. Reti kur lauku sētās vairs cep maizi, gatavo senos latgaliešu ēdienus, kas agrāk bija ikdiena.

Vairāk par projektu lasīt šeit

Aicinām pieteikties uz semināru "Pārdošana tiešsaistes platformās"

Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.—2020. gadam pasākuma „Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība" ietvaros projekts

Tūristam draudzīgs Latgales uzņēmējs digitalizācijas laikmetā”

 Projekta Nr. 19-00-A019.332-000007

Aktivitāte "Semināru cikls II"

 

Seminārs "Pārdošana tiešsaistes platformās"
 

Mērķis: Ņemot vērā Interneta būtisko ietekmi uz mūsdienu patērētāju paradumiem, tiešsaistes tirdzniecības platformām ir aizvien lielāka loma un nozīme. Bet kas īsti ir “tiešsaistes pārdošanas platformas” un ar ko tās atšķiras no parastiem interneta veikaliem? Kādi ir nosacījumi, ar ko jārēķinās? Vai tirdzniecības platformas ir efektīvas, un vai tās var pielietot jebkurā nišā? Vai ar to palīdzību vieglāk nonākt no vietējā mēroga arī globālā mērogā? Semināra laikā būs atbildes gan uz šiem, gan citiem jautājumiem.

Lai piedalītos seminārā, pieteikšanās obligāta.

Pieteikšanās, aizpildot pieteikuma anketu:  https://tinyurl.com/yygwxmsl

Vairāk par semināru un darba kārtību skatīt šeit

» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

Hosted by Serveris.lv
Powered by Constructor Free